Tel: (095) 208 75 15,    факс:(03141) 4 33 66   |   E-mail:   wwwartmetallinfo@gmail.com |

Електростатичне порошкове покриття

Електростатичне розпилення - найбільш популярний на сьогоднішній день метод порошкового фарбування. Для всіх прикладних методів, підготовка поверхні має створювати хорошу основу для нанесення покриття. Поверхня повинна бути підготовлена відповідним чином.

Фарбування починається з підготовки, очистки деталі хімічними і механічними способами. У процесі фарбування заряджені частинки порошку «прилипають» до металічної деталі і тримаються там до запікання виробу при температурі від 140 до 200 °C. Після чого метал охолоджується і перевіряється якість поверхні.

У процесі електростатичного розпилення сухі порошкові частки набувають електричний заряд, в той час як фарбується поверхня електрично нейтральна. Заряджений порошок і нейтральна робоча область створюють електростатичне поле, яке притягує сухі частинки фарби до поверхні. Потрапляючи на фарбується поверхню, порошкове покриття зберігає свій заряд, який утримує порошок на поверхні. Пофарбована таким чином поверхню поміщається в спеціальну піч, де частинки фарби тануть і вбираються поверхнею, поступово втрачаючи свій заряд.

Порошкове фарбування - екологічно чиста безвідходна технологія отримання високоякісних захисних та захисно-декоративних покриттів. Покриття формують з полімерних порошків, які наносять на поверхню виробу методом електростатичного напилення. Покриття, отримані таким способом, як правило, дуже міцні та довговічні. Даний метод ідеальний для фарбування кованих виробів, алюмінієвих профілів і оцинкованих поверхонь.

Область застосування порошкових фарб постійно розширюється.

Вони широко застосовуються в будівництві, у сільськогосподарському машинобудуванні та приладобудуванні, автомобілебудуванні та інших галузях промисловості для фарбування:

- алюмінієвих профілів і металевих конструкцій (огорожі, елементи зовнішньої реклами);
- спортивного інвентарю (велосипеди, мотоцикли і снігоходи);
- медичної техніки (ліжка, стільці, столи);
- покрівельних матеріалів (металеві покрівлі, водостоки);
- побутової техніки (корпусу холодильників, пральні машини, комп'ютери)
- предметів меблів;
- неметалевих виробів (предмети з гіпсу, кераміки, скла) і т.д.

Go to top of page